توضیحات

طراحی سایت و مدیریت کسب و کار آنلاین

طراحی سایت برای هر برندی و کسب‌و‌کاری امروز یک شرط لازم و یکی از ابزارهای حیاتی برندینگ محسوب می‌شود. تیم آژانس تولید محتوا ویدار برای مشتریان ویژه خود خدمات طراحی سایت، مدیریت و توسعه سایت در موتور جستجو گوگل را ارائه می‌دهد. طراحی سایت یکی از حساس‌ترین خدماتی است که نیاز به حوصله و صبر و زمان برای رسیدن به یک مطلوب نهایی را دارد.

روند طراحی یک سایت

یکی از دغدغه های بزرگی که امروز تمامی اشخاص و برندهایی که نیاز به طراحی سایت دارند و با آن درگیر هستند عدم شناخت کافی از روند طراحی یک سایت است.

خب ! بگذارید تا این مسئله را موشکافانه بررسی کنیم:

 ما در تیم آژانس تولید محتوا ویدار برای مشتریان خود در ابتدا یک جلسه مشاوره خصوصی به صورت حضوری یا آنلاین تشکیل داده و سعی می کنیم که در این جلسه تمامی موارد مورد نیاز برای طراحی یک سایت مطلوب را در نظر بگیریم و به یک حرف واحد «منظور همان برند بوک مجموعه» در طراحی‌سایت برسیم.

در قدم بعدی تمامی مواردی که با شما هماهنگ شده به صورت یک نقشه راه ترسیم شده و طبق همان، تیم طراحی و تولید محتوا اقدام به طراحی سایت و محتوا گذاری در آن می نمایند.

درقدم انتهایی سعی ما این است که تمام آنچه در طی مراحل قبل به آن رسیدیم اعم از نقشۀ راه، طراحی های تولید محتوا و مدیریت سایت با کارفرما بازبینی شده و در صورت نیاز به تغییرات، ادیت های لازم صورت میگیرد.

تمامی خدمات طراحی سایت و مدیریت که در روند توسعۀ یک برند در فضای آنلاین توسط تیم ما به شما مشتریان عزیز ارائه می شود دارای پشتیبانی خواهند بود، این پشتیبانی ها در صورت لزوم می‌توانند به صورت اختصاصی برای یک برند تعیین شوند و در آینده به یک مدیریت سایت به صورت تخصصی تبدیل شود.

همچنین شما می توانید در تمامی مراحل طراحی سایت و یا هر پروژه با سیستم مدیریت پروژه باشگاه مشتریان ویدار از روند پیشرفت پروژه خود آگاه باشید و با تیم اجرایی تعاملات سازندهای برقرار نمایید.

برای مشاوره طراحی سایت می‌توانید با کارشناسان ما با شمارۀ 02128421685 در ارتباط باشید.

مدیریت و پشتیبانی و توسعه سایت

قطعاً نیاز هر وب سایتی برای بقاء و توسعه، داشتن یک مدیریت درست و صحیح است. در واقع مدیریت سایت به این معناست که ما برای آنچه به عنوان یک وب سایت رسمی برای برند خود هزینه و انرژی صرف کرده‌ایم، با یک مدیر سایت به مسیر توسعه خود ادامه دهد.

آژانس تولید محتوا ویدار برای مشتریانی که طراحی سایت خود را با تیم طراحی ویدار انجام دادند پکیج های مختلفی در زمینه مدیریت وبسایت ارائه می دهد.

در واقع سعی شده است که سایت شما در مسیر توسعه قرار گیرد اما این اتفاق چه زمانی رخ می دهد زمانی که مدیر وب سایت که برای شما تعیین می شود با اهداف مجموعه شما آشنایی کامل پیدا کند و با توجه به نیازهای مجموعه، مدیریت وب سایت شما را در حوزه‌های فنی پشتیبانی از کاربران و مدیریت محتوای کلی سایت به عهده بگیرد.

وظایف یک مدیر سایت با توجه به نیاز ها و نوع سایت تغییر خواهد کرد برای مثال یک سایت فروش آنلاین نیاز به یک مدیر فنی مدیر محتوا و مدیر محصول دارد.

برای مشاوره در جهت توسعه کسب و کار خود در فضای آنلاین می توانید با شماره 02128421685 تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین
شرکتی یا خدماتی
آموزش آنلاین
استارتاپی
سیستم مدیریت مشتری سیستم مدیریت کاربران داخلی سیستم مدیریت دانش‌پذیران و مدرسین سیستم مدیریت کاربران داخلی
سیستم فروش آنلاین و سفارشات سیستم خدمات‌دهی آنلاین سیستم آموزش آنلاین و فروش دوره سیستم مدیریت نمونه‌کارها و خدمات
صدور فاکتور و پیگیری سفارشات سیستم خدمات دهی آنلاین و تعرفه‌ساز سیستم فروش دوره
پشتیبان آنلاین پشتیبان آنلاین سیستم کلاس آنلاین پشتیبان آنلاین
داشبورد محصولات”درج و ویرایش” داشبورد خدمات و نمونه‌کارها یا سابقه‌ها داشبورد دانش پذیران و مدرسان داشبورد خدمات و نمونه‌کارها
ریسپانسیو ریسپانسیو ریسپانسیو ریسپانسیو
پنل فرم ساز پنل فرم ساز پنل فرم ساز پنل فرم ساز
پنل SMS پنل SMS پنل SMS پنل SMS
پنل اطلاع رسانی ایمیل پنل اطلاع رسانی ایمیل پنل اطلاع رسانی ایمیل پنل اطلاع رسانی ایمیل
اتصال به ترب و ایمالز
صفحه سازی آسان صفحه سازی آسان صفحه سازی آسان صفحه سازی آسان
وبلاگ پیشرفته وبلاگ پیشرفته وبلاگ پیشرفته وبلاگ پیشرفته
سیستم نظردهی و مقایسه محصول سیستم نظردهی سیستم نظردهی سیستم نظردهی
پشتیبانی ویدار 12 ماهه پشتیبانی ویدار 12 ماهه پشتیبانی ویدار 12 ماهه پشتیبانی ویدار 12 ماهه
[/fusion_tab]

مهارتهایی که در این دوره یاد میگیرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

با آموزشهای تخصصی آینده خود را بسازید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ارسال درخواست
[/fusion_tabs][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

مشاوره

با کارشناسان ویدار در تماس باش

مشاوره آنلاین و حضوری

مشاوره بگیر و درست انتخاب کن

خدمات ویدار

به چه خدمتی نیاز دارید ؟