سایت

اشتراک‌گذاری

دسترسی سریع

درموبایل‌بخوانید

طراحی سایت با المنتور

فهرست مطالب

راه اندا­زی صفحه­ ساز المنتور(Elmentor) در جامعه سایت نویسی (word press) بسیار کارآمد است اما بسیاری از مردم ازاین راهکار طراحی و پیشرفت ها آگاهی ندارند. دراینجا شما را با صفحه ساز المنتور بیشتر آگاه می­کنیم.

سایت

 المنتور چیست؟

المنتور یک سازنده صفحه (word press) است که به شما این امکان را می دهد تا با آسان ترین و سریع­ترین راه­ها وب‌سایت‌هایی در(word press) ایجاد کنید. در المنتور شما به سطح بالایی از طراحی دست پیدا می کنید. المنتور در حال حاضر تنها توسعه دهنده امکانات طراحی نامحدود است. این مجموعه شامل ده ها ابزار مفید مانند ابزارهای ویرایش سیار، تاریخچه، بازبینی بصری(وقت سایت خود را طراحی می­کنید، دقیقا آنچه بازدیدکنندگان مشاهده می‌کنند را خواهید دید.)، الگوی فوق العاده طراحی و غیره می­باشد

 چرا المنتور؟

المنتور یک متصل شونده صفحه است که جایگزینی برای ویرایشگر(word press) به طور زنده می باشد. پس میتوانید چیزهایی را به صورت بصری ایجاد کنید. دراین صورت برای طراحی وبسایت نیازی به تعویض بین ویرایشگر و مدت پیش نمایش ندارید. به عبارت دیگر با المنتور می­توانید بدون استفاده از کد و(CSS) و توسعه دهنده ها سایت خود را با کیفیت بالایی طراحی کنید.

سایت

6ویژگی المنتورها

 1 کتابخانه الگویی

این کتابخانه مجموعه ای از الگوهایی است که می­توانید با یک کلیک وارد کنید و نیازی به استفاده کتابخانه قالب برای انجام این همه کارها ندارید. این قالب ها به دو فرمت تقسیم می‌شوند: فرمت صفحات و فرمت بلاک

در فرمت صفحات، طراحی صفحه پراست و در صورت نیاز می توانید آن ها را عوض کنید. اما  زمانی که برخی طراحی­های خود را دارید می توانید از فرمت بلاک استفاده کنید و بعد ازهر عملیات مجدداً ذخیره کنید.

2 پیش نمایش موبایل وکنترل های طراحی کارآمد

با توجه به ترافیک وب برروی دستگاه موبایل، شما به نسخه سیار سایت خود نیاز دارید. تمام طرح­هایی که با المنتور ایجاد می­کنید به صورت خودکار مسئول هستند و خوب به نظر می­رسند. اگر بخواهید عملکرد طرحتان را نسبت به یک وسیله متفاوت مشاهده کنید، با المنتور می‌توانید یک پیش نمایش را به سرعت راه اندازی کنید.

 

3 کنترل­های چیدمان دقیق

از آنجا که سازندگان صفحات، نیاز به کد سفارشی را راحت می کنند کمی ازانعطاف­ پذیری آن از بین می­رود. با این حال المنتور مقدار زیادی از کنترل حسی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا مطمئن شوید می‌توانید هربخش و ستون را دقیقاً جایی که می خواهید قرار دهید.

مثلاً:

– تنظیم عرض ستون با کشیدن فاصله میان ستون ها

– ایجاد فضای خالی بین ستون ها با فاصله ستون قابل تنظیم

– ویجت موقعیت به صورت عددی در یک ستون  یا یک بخش

4 ویرایش متن درون خطی

این روش یک روش مناسب برای ویرایش متن درون صفحه شماست. المنتوراین قابلیت را به شما میدهد که بدون نیاز به پنجره روی صفحه کلیک کرده و شروع به تایپ کنید

 

5 باز کردن مجدد تکرار شونده و تاریخچه بازبینی کامل

اگر حین طراحی مرتکب اشتباهی شوید، المنتور با دو روش به شما کمک می کند:

1 هر اقدامی که انجام می دهید در سیستم ذخیره شود

2 وقتی که طراحی خود را ذخیره می کنید یک بازنگری کاملاً جدید خواهید داشت که در صورت نیاز می توانید به آن رجوع کنید. وقتی شما از واسطه خارج میشوید این تغیرات اعمال می‌شود. اما در اینجا ذخیره می شوند و همیشه در دسترس هستند.

6کد ها اگر المنتور را غیر فعال کنید پاک می­شوند.

جمله بالا به این معنی است که اگر روزی مجبور به غیرفعال کردن المنتور شوید، بعد از آن قرار نیست پشت توده‌ای از (shortcuts) بمانید به این صورت که المنتور کدها را پاک می­کند.

 

منابع:https://vidaragency.com/

https://fa.wordpress.org/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت‌وتوسعه

طراحی
برنامه‌نویسی
بهینه‌سازی
مدیریت

تولیدمحتوا

متنی
ویدئویی
صوتی
طراحی

دسترسی‌سریع

باشگاه‌مشتریان
سفارش‌پروژه
نمونه‌کارها
مشــاوره

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویدار – تماس با ما و مشـــاوره  02128421685 | تهران، نجات‌الهی