درباره ما

_

درباره ما

ویدارنامه

_

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویدار با هدف توسعه کسب‌وکارها و کمک به رشد آن‌ها در سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نمود. در طی این سال‌ها با ارائه خدمات در زمینه برندینگ و توسعه برند در فضای دیجیتال سعی کرده‌ است به همراهان خود خدمت‌رسانی کند.

خدماتی که با در راستای توسعه اهداف برند کنارهم به شما عزیزان عرضه می‌شوند. این خدمات از ساخت زیرساخت‌های اصولی برای مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت و تولید محتوا، ارتباط با مشتری، تبلیغات و کمپین‌های تبلیغاتی، اصول استاندارد حضور در فضای آنلاین و سنجش و ارزیابی تمامی فعالیت‌ها برای گزارش گیری و تحلیل داده‌ها با اصولی کاملا تکنیکی برای پیشبرد اهداف مارکتینگ.

برای ما مهم است که کیفیت ارزش‌های برند شمارا حفظ کنیم و در جهت اعتلای آن بکوشیم، برخی از خدماتی که در حوزه ابزار، محتوا و تبلیغات طی فعالیت خود به مشتریانمان ارائه دادیم…

۲۳اعضا تیم
۳۵۰+پروژه تکمیل شده
۲۲۰+همراه (مشتری)
۱۷۵+پشتیبانی پروژه
25110
محمدرضا جلدی - بنیان گذار ویدار

محمدرضا جلدی

موسس

موسس تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ ویدار از سال ۱۳۹۲ با شروع فعالیت در زمینه مدیریت سایت در مجموعه‌های مختلف شروع به فعالیت کردم. بعد از گذشت دو سال با شروع فرآیند یادگیری علاقمند به طراحی سایت شدم و در زمینه طراحی سایت با CMS های مختلف فعالیت خودم رو ادامه دادم و بعد از اون تخصصی به طراحی رابط کاربری رو آوردم. سال ۱۳۹۶ آژانس تولید محتوا ویدار رو تاسیس کردیم و به برندینگ و رشد کسب و کارها در فضای وب با بازاریابی محتوا کمک کردیم.

هدف من رشد بیزنس‌هاست. رشد و ارتقایی که با همکاری دو طرف صورت خواهد گرفت چرا که خدماتی که ما ارائه می‌دهیم یک ابزار برای برندینگ محسوب می‌شوند و این ابزارها در نهایت با خود برند به چرخش در خواهند آمد. 

امضا rezajaldi 1

درباره ما بیشتر بدانید

آژانس ویدار با گذشت چند سال از عمر فعالیت خود سعی بر رشد و توسعه خود نیز داشته است. طوری که در ابتدا ما فقط مشغول به تولید محتوا و مدیریت محتوا را در شاخه دیجیتال مارکتینگ بودیم.

امروز اما با توجه به نیاز مشتریان و همراهان ویدار و کسب دانش و استفاده از نیروهای جوان و متخصص در زمینه مارکتینگ در زمینه بازاریابی دیجیتال نیز در کنار تمامی پروژه های خود هستیم تا نتیجه مطلوب را از پروژه های خود دریافت بنمایند. برای مشاوره در زمینه مارکتینگ یا خدمات می توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۱۶۸۵ تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ویدار در اسرع وقت بتوانند به شما کمک نمایند.

چرا ویدار را انتخاب کنم ؟

تمامی کوشش و تلاش ما در کار خود این است که هر آنچه برای خود می‌خواهیم برای شما عزیزان هم ببینیم و هر آنچه که باید را با شما شفاف در میان بگذاریم. چرا که یک اعتماد متقابل می تواند تیم خوبی را برای انجام پروژه ها کنار هم قرار دهد و تجربه خوبی را رقم برند و مهم تر از همه نتایجی که به دنبال آن هستیم را محقق سازد. برای این کار مهم ترین مزیت رقابتی خود را پشتیبانی و همراهی ( سیستم مدیریت پروژه و Crm) می دانیم. امیدواریم در ویدار میزبان شما باشیم و بتوانیم همکاری خوبی را با شما عزیزان داشته باشیم.

درباره ما
خانه خدماتمشاورهنمونه‌کارها