تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرام

نیاز به محتوای خوب امروز یکی از دغدغه‌های اصلی هر برند و مجموعه‌ای است، حال این محتوا در هر رسانه‌ای می‌تواند توزیع شود. آژانس ویدار نیز در این راستا با بهره‌گیری از دانش تخصصی در این زمینه به شما خدمات تولید محتوا ارائه می‎‌دهد. خدمات تولید محتوا در ویدار با توجه به هر رسانه تفکیک و نوع ساخت و پردازش آن متفاوت خواهد بود. یکی از داغ‌ترین این رسانه‌ها، رسانه تعاملی اینستاگرام است که امروز برای بسیاری از ما به دلیل در دسترس بودن آن در هر زمان و مکان و وابستگی آن به گوشی‌های هوشمند بسیار حائز اهمیت است.

از این رو ما برای یک تولید محتوا اصولی و با کیفیت برای شما عزیزان در اینستاگرام دست به کار شدیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید و می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما، مشاوره تولید محتوا دریافت نمایید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویدار
آژانس تولید محتوا ویدار با سابقه طولانی در امر ساخت و تولید انواع فایل‌های محتوایی، امروز خدمت تولید محتوا خود را وسیع‌تر از همیشه در اختیار شما عزیزان قرارداده است.

مشاوره تولید محتوا

برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۲۸۴۲۱۶۸۵ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. 

تدوین تقویم محتوایی

برای تمامی مشتریان تولید محتوا، تقویم محتوایی تدوین خواهد شد 

طراحی منحصربفرد و پویا

طراحی‌ها براساس سلیقه و برندبوک هر برند طراحی شدهو تدوین می‌گردند

طراحی پست و استوری

با توجه به موضوع کاری صفحه یا پیج شما در اینستاگرام می‌توان به یک نوع تولید محتوا رسید. یکی از انواع تولید محتوا در اینستاگرام طراحی پست و استوری به صورت‌های گرافیکی، فتومونتاژ و یا عکاسی است. مهم‌ترین بخش برخورداری از یک محتوای با کیفیت، یونیک و جذاب خواهد بود، که نباید نگران این موضوع بمانید چراکه کارشناسان ما با استناد به اطلاعات پرسونای مخاطبین صفحه، برند و تارگت مارکت شما موضوعات شما را ویرایش و متون را بازنویسی خواهند کرد.

طراحی پست و استوری و تولید محتوا به این شکل می‌تواند بازخورد خوبی را برای صفحه اینستاگرام شما به ارمغان بیاورد و باعث بهبود نرخ تعامل یا Engagement صفحه شود. همینطور تعداد فالوئر شما در طی فعالیت منظم در اینستاگرام به شکل قابل توجهی افزایش خواهد داد.

ساخت ویدئو

ساخت ویدئو

همه ما می‌دانیم که تاثیرگذاری ویدئو در صفحات بسیار بیشتر از پست‌هایی است که از عکس یا طراحی استفاده شده‌اند. به همین منظور خیلی از کاربران اینستاگرام در حال ساخت ویدئوهای جذاب با موضوعیت پیج خود می‌باشند. ما در آژانس ویدار نیز با تجهیزات استودیویی و امکانات کامل قادر به ضبط و تدوین تمامی ویدئوهای شما خواهیم بود. برای مشاوره با ما در تماس باشید.

استعلام قیمت
_

تعرفه تولید محتوا اینستاگرام

برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید

مشاوره تولیدمحتوا اینستاگرام ویدار

برای اطلاع از روندتولید محتوا و تعرفه‌ها یا در میان گذاشتن پروژه خود با ما در ارتباط باشید

خانه خدماتمشاورهنمونه‌کارها