تولید محتوا

تولید محتوا

نیاز به محتوای خوب امروز یکی از دغدغه‌های اصلی هر برند و مجموعه‌ای است، حال این محتوا در هر رسانه‌ای می‌تواند توزیع شود. آژانس ویدار نیز در این راستا با بهره‌گیری از دانش تخصصی در این زمینه به شما خدمات تولید محتوا ارائه می‎‌دهد. خدمات تولید محتوا در ویدار با توجه به هر رسانه تفکیک و نوع ساخت و پردازش آن متفاوت خواهد بود. مهم‌ترین بخش محتوا قطعا برخورداری از یک متن و سناریو خوب و جذاب است تا در رسانه ها یا موتورهای جستجو کاربر تصمیم بگیرد که آن را در نتایج پر رنگ تر ببیند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویدار
آژانس تولید محتوا ویدار با سابقه طولانی در امر ساخت و تولید انواع فایل‌های محتوایی، امروز خدمت تولید محتوا خود را وسیع‌تر از همیشه در اختیار شما عزیزان قرارداده است.

مشاوره تولید محتوا

برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۲۸۴۲۱۶۸۵ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. 

تدوین تقویم محتوایی

برای تمامی مشتریان تولید محتوا، تقویم محتوایی تدوین خواهد شد 

طراحی منحصربفرد و پویا

طراحی‌ها براساس سلیقه و برندبوک هر برند طراحی شدهو تدوین می‌گردند

نویسندگی و ویراستاری

آژانس ویدار طی سالیان فعالیت در حوزه تولید محتوا و سابقه همکاری با شرکت‌ها و استارتاپ‌های مختلف امروز یک شبکه از نویسندگان علاقمند و ویراستارانی را در اختیار دارد که متون تخصصی، یونیک و خواندنی را روایت می‌کنند. این تیم با برخورداری از تجربه خوب خود امتیاز خوبی از نویسندگی متون تاثیرگذار از طرف مشتریان ویدار کسب نموده است.

اگر شما نیاز به مطالب و تولید محتوا روتین با توجه به نقشه تولید محتوا خود دارید می توانید نویسندگان مختلفی را برای موضوعات مختلف در قالب یک تیم تولید محتوا با یک مدیر محتوا در اختیار داشته باشید.

تولید محتوا ویدئویی

تولید محتوا ویدئویی

همه ما می‌دانیم که تاثیرگذاری ویدئو در صفحات بسیار بیشتر از پست‌هایی است که از عکس یا طراحی استفاده شده‌اند. به همین منظور خیلی از کاربران شبکه‌های مجازی و رسانه‌های مختلف در حال ساخت ویدئوهای جذاب با موضوعیت پیج خود می‌باشند. ما در آژانس ویدار نیز با تجهیزات استودیویی و امکانات کامل قادر به ضبط و تدوین تمامی ویدئوهای شما خواهیم بود. برای مشاوره با ما در تماس باشید.

تولید محتوا صوتی

طی سال های اخیر با افزایش مخاطبان پادکست فارسی خیلی از سازندگان این صنعت روبه جذاب‌تر کردن محتوای خود نمودند. همچنین بسیاری از مردم عادی نیز دیگر پادکست‌ها را میشناسند و زمان خود را برای آن اختصاص می‌دهند. رسانه پادکست فارسی با ظرفیت های خوبی که از خود نشان داده است برای خیلی از شما عزیزان می تواند یک رسانه قوی به شمار آید.

تولید محتوا صوتی با تجهیزات استودیویی در آژانس ویدار یکی از پرطرفدارترین خدمات تولید محتوا به شمار می رود. برای مشاوره با ما در تماس باشید.

استعلام قیمت
_

تعرفه تولید محتوا

برای اطلاعات بیشتر در تماس باشید

مشاوره تولیدمحتوا ویدار

برای اطلاع از روندتولید محتوا و تعرفه‌ها یا در میان گذاشتن پروژه خود با ما در ارتباط باشید

خانه خدماتمشاورهنمونه‌کارها